Álláshirdetés – Informatikus

2550

A Magyarország legnagyobb látogatottságú erdeit és ökoturisztikai infrastruktúráját kezelő Pilisi Parkerdő Zrt. munkatársat keres informatikus pozícióba.

A pozíciót betöltő személyre az alábbi feladatok várnak:

  • Hyper-V managelése, karbantartása
  • O365 és AD kezelés és kapcsolódó script ismeretek
  • MSSQL adatbázisok managelése
  • 2. és 3. szintű HelpDesk
  • informatikai beszerzésekben való közreműködés

A munkakör betöltéséhez szükséges feltételek:

  • felsőfokú informatikai végzettség vagy a felsorolt feladatokban szerzett többéves tapasztalat vagy MCCP, MCSE jogosítvány vagy CCMP CCMA jogosítvány
  • site to site VPN magasfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • Firebird adatbázis kezelői tapasztalat
  • Linux szerver ismeretek
  • erdőgazdasági software ismeret (Libra, ESZR, Teri)
  • Visegrád közeli lakhely

Egyéb tudnivalók:

  • munkavégzés helye: Visegrád és otthoni munkavégzés
  • nem igényel nyelvtudást
  • teljes munkaidő
  • bérezés megállapodás szerint

A jelentkezést magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel, valamint jövedelemigény-megjelöléssel, a pozíció megjelölésével kérjük elektronikusan eljuttatni 2023. június 30-ig a Pilisi Parkerdő Zrt.-hez: titkarsag@pprt.hu