Kapcsolat

Pilisi Parkerdő Zrt.
Székhely: 2025 Visegrád, Mátyás király u. 6.
Cégjegyzékszám: 13-10-040224
Adószám: 10901816-2-13
Bankszámlaszám: OTP Bank Nyrt. 11742087-20061911
Cím: 2025 Visegrád, Mátyás király utca 6.
Telefon: +36 (26) 598 000
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: informacio@pprt.hu
Web: www.parkerdo.hu

Szervezeti egységek

Bajnai Erdészet

2525 Bajna, Bem u. 7.
Tel.: 06 (33) 447 144
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: bajna@pprt.hu

Budakeszi Erdészet

2092 Budakeszi, Telki út
Tel.: 06 (23) 451 133
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: budakeszi@pprt.hu

Budapesti Erdészet

1021 Budapest, Budakeszi út 91.
Tel.: 06 (1) 391 0540
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: budapest@pprt.hu

Gödöllői Erdészet

2100 Gödöllő, Csemetekert 13.
Tel.: 06 (28) 515 730
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: godollo@pprt.hu

Pilismaróti Erdészet

2028 Pilismarót, Ady Endre utca 47.
Tel.: 06 (33) 471 169
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: pilismarot@pprt.hu

Pilisszentkereszti Erdészet

2098 Pilisszentkereszt, Fő u. 5.
Tel.: 06 (26) 347 528
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: pilisszentkereszt@pprt.hu

Ráckevei Erdészet

2300 Ráckeve, Erdész u. 4.
Tel.: 06 (24) 513 320
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: rackeve@pprt.hu

Szentendrei Erdészet

2000 Szentendre, Dömörkapu u. 2.
Postai cím: 2000 Szentendre, Pf. 96
Tel.: 06 (26) 311 903
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: szentendre@pprt.hu

Valkói Erdészet

2114 Valkó, Szabadság u. 223.
Tel.: 06 (28) 572 020
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: valko@pprt.hu

Visegrádi Erdészet

2025 Visegrád, Mátyás király u. 6.
Tel.: 06 (26) 598 080
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: visegrad@pprt.hu

Erdészeti Információs Központ

1021 Budapest, Budakeszi út 91.
Tel.: 06 (1) 391 0540
Fax: +36 (26) 398 229
E-mail: informacio@pprt.hu

Budakeszi Vadaspark

2092 Budakeszi, hrsz. 0210/8
Tel.: 06 (23) 451 783
Fax: 06 (23) 451 783
E-mail: budakeszi.vadaspark@bkvp.hu

Madas László Erdészeti Erdei Iskola

2025 Visegrád, Mátyás király u. 6.
Tel.: 06 (26) 398 227
E-mail: emh@pprt.hu, emh1988@gmail.com

Hármashatár-hegyi Erdészeti Erdei Iskola

1037 Budapest, Hármashatárhegyi út 3.
Tel.: 06 (20) 954 2252
E-mail: erdoajandeka@gmail.com

AJÁNLJUK

LEGNÉPSZERŰBB BEJEGYZÉSEK